XXII Targi Wydawców Katolickich – Lublin 19-21.11.2019

W dniach od 19-21 listopada 2019 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbywać się będą – organizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i KUL – XXII Targi Wydawców Katolickich. Swój udział zapowiedziało około 40 oficyn wydawniczych z całej Polski.

Uroczyste otwarcie Targów nastąpi we wtorek 19 listopada o godz. 10.00. Otwarcia dokona Ksiądz prof. dr hab. Antoni Dębiński – Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Targi będą się odbywały w holu Collegium Jana Pawła II, na parterze, w godz. 9.00–18.00. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Pragniemy poprzez Targi dać mieszkańcom Lublina i okolic, okazję i możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą wydawców katolickich.

Patronatem honorowym tegoroczne TARGI objęli:

• JE Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski
• Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski
• Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego
• Ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński – Rektor KUL

W tym roku Targi zostaną również ubogacone koncertem muzyczno-poetyckim w wykonaniu Danuty Stankiewicz z Zespołem „SERCE DLA CIEBIE, POLSKO”. Koncert odbędzie się 2. dnia Targów, w środę 20 listopada 2019 r. o godz. 19.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

więcej:  www.swk.pl

Print Friendly, PDF & Email