Promocja książki ks. Arkadiusza Paśnika „Życie” – 20.11.2019

W ramach XXII Targów Wydawców Katolickich – które odbywają się w dniach 19-21 listopada 2019 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła przygotowało niespodziankę dla miłośników twórczości księdza Arkadiusza Paśnika, proboszcza lubelskiej parafii pw. św. Michała Archanioła, autora wyjątkowej „Obietnicy” oraz takich tytułów takich jak „Znamię”, „Lęk”, „Dar” czy „Miłość”.

Okazją do spotkania, które odbędzie się 20 listopada 2019 r. (środa) o godz. 16.00 w sali GG-47 (tzw. stara aula) mieszczącej się na parterze Gmachu Głównego KUL, jest promocja najnowszej książki księdza Arkadiusza Paśnika zatytułowanej „Życie”.

Ludzkie historie uchwycone mistrzowsko w tej książce przez autora i zatrzymane w kadrze to zarazem zaproszenie czytelnika w niezwykłą podróż. Wymagającą, pełną wybojów i zakrętów, ale niezwykle prawdziwą, szczerą i zachwycającą wielobarwnością odczuć i emocji. Pełną znaków zapytania, a zarazem nasuwających się wprost odpowiedzi, chociaż zagubionych w pędzie codzienności. Pokazującą, na czym polega istota życia, jak żyć, kim jest człowiek. Książka ta to doskonała lektura dla wszystkich stawiających pytania i poszukujących Prawdy.

W trakcie spotkania będzie możliwość wysłuchania ks. Paśnika, fragmentów jego najnowszej książki, zadawania pytań, a także osobistej rozmowy i uzyskania podpisu.

WSTĘP na spotkanie jest WOLNY.

Print Friendly, PDF & Email