Wyjazd na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé – Wrocław 2019

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej organizuje wyjazd na 42. Europejskie Spotkanie Młodych Taizé, które będzie miało miejsce w dniach od 28 grudnia 2019 r. do 1 stycznia 2020 r. we Wrocławiu.

Coroczne europejskie spotkania są częścią Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię, organizowanej przez Wspólnotę z Taizé od ponad 40 lat. Młodzi ludzie gromadzą się przede wszystkim na wspólnej modlitwie, która jest fundamentem dialogu w prawdzie i miłości. Włączają się w życie lokalnego Kościoła. Spotkanie daje młodym okazję do doświadczenia prawdziwej wspólnoty, w której pokój, zrozumienie i otwartość na drugiego są znakami komunii niesionej przez Kościół wszystkim narodom i pokoleniom.

Zapisy na wspólny wyjazd trwają do 22 listopada 2019 r. w biurze Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej mieszczącym się przy ul. Filaretów 7 w Lublinie (przy parafii pw. św. Józefa) w godz. 10.00-16.00.

Wszelkie informacje udzielane na miejscu oraz pod nr tel.: 516 214 899