Wigilia Zesłania Ducha Świętego w oazowym Wieczerniku – 22.05.2021

W dniach 22-24 maja 2021 r. w Krościenku odbędzie się Centralna Oaza Matka. To szczególny czas przyzywania Ducha Świętego na zbliżające się rekolekcje i nowy rok formacyjny.

Nie wszyscy mogą jednak pojechać do Centrum Ruchu, dlatego też Ruch Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej proponujemy spotkanie w Lublinie, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Lubelskie spotkanie odbędzie się w sobotni wieczór, 22 maja, w parafii pw. św. Jana Pawła II w Lublinie (ul. Bp Mariana Fulmana 9).

Ruch Światło-Życie – popularnie zwany Oazą – jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Gromadzi ludzi różnego wieku i powołania: młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny w gałęzi rodzinnej, jaką jest Domowy Kościół.Ruch Światło-Życie – popularnie zwany Oazą – jest jednym z ruchów odnowy Kościoła według nauczania Soboru Watykańskiego II. Gromadzi ludzi różnego wieku i powołania: młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, zakonników, zakonnice, członków instytutów świeckich oraz rodziny w gałęzi rodzinnej, jaką jest Domowy Kościół.

https://lublin.oaza.pl/

zobacz:

Print Friendly, PDF & Email