VII Mistrzostwa Archidiecezji Lubelskiej LSO w Halowej Piłce Nożnej 16.04.2016

Już po raz siódmy rozegrane zostaną w Lublinie Mistrzostwa Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Metropolity Lubelskiego.

Tegoroczne rozgrywki finałowe odbędą się w sobotę, 16 kwietnia 2016 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 – Uroczystą Mszą Świętą w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej (Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej) w Lublinie przy ul. Bursztynowej 20. Po zakończeniu Mszy św. rozpoczną się rozgrywki w wyznaczonych halach sportowych Lublina.

Niespodzianką tegorocznych rozgrywek będzie mecz pomiędzy Gwiazdami TVP a Drużyną AZS UMCS Futsal Team, który będziemy mogli obejrzeć na głównej hali mistrzostw przed meczami finałowymi.

Zgłoszonych zostało 85 drużyn ministrantów i lektorów w czterech kategoriach: ministranci młodsi, ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi.
Organizatorzy proszą opiekunów zgłoszonych drużyn o wypełnienie karty zgłoszeniowej i odesłanie jej do 10 kwietnia 2016 na adres: turniejlublin2016@gmail.com

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju na stronie: www.sport-diecezja-lublin.pl

VII Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej w Halowej Piłce Nożnej
o Puchar Metropolity Lubelskiego