V Bieg Caritas w Krasnymstawie 6.10.2019

Zawodnicy i sponsorzy Biegów Caritas powracają na trasę zawodów, aby przełożyć swój wysiłek na konkretną pomoc – podopiecznym Hospicjum Domowego w Krasnymstawie. To już V edycja Biegu Caritas w Krasnymstawie, w minionym roku wzięło w nim udział blisko 150 zawodników wspieranych przez 140 sponsorów.

Tegoroczny bieg rozpocznie się 6 października ok. godz. 16.00 w Centrum Charytatywnym Caritas w Krasnymstawie (ul. Szkolna 9a), a poprzedzi go Msza Święta o godz. 15.00.

Idea Biegów Caritas mieści się w dwóch słowach – biegnąc pomagamy. W zamian za włożony wysiłek zawodnika, sponsor biegu przekazuje darowiznę finansową dla potrzebujących dzieci.

Trasa każdego biegu podzielona jest na 5 odcinków o różnej wartości w zależności od wariantów biegu (złoty bieg to koszt 200zł za odcinek, srebrny 100zł, biały 30zł). Łącznie bieg zawodnika białego to 150 zł darowizny, srebrnego to 500 zł i złotego 1000 zł.

Cały proces rejestracji oraz opłacania poszczególnych odcinków biegu odbywa się za pośrednictwem naszej strony www.biegcaritas.pl, gdzie na bieżąco można śledzić liczbę zawodników, sponsorów oraz wysokość zebranej kwoty.

Print Friendly, PDF & Email