Uroczystości w parafii pw. Świętej Rodziny w Lublinie

Parafia pw. Świętej Rodziny w Lublinie zaprasza na uroczystości jubileuszu 35-lecia istnienia oraz odpustu parafialnego. Główne obchody będą miały miejsce w dniu 31 grudnia 2017 r., w dniu liturgicznego świętą Świętej Rodziny. Odpust parafialny poprzedzi triduum przygotowania duchowego w dniach 28-30 grudnia br. (czwartek-sobota), pod przewodnictwem ks. dr. hab. Jarosława Jęczenia, dyrektora Instytutu Nauk o Rodzinie i Pracy Socjalnej KUL.

Triduum Przed Odpustem
28-30 grudnia 2017 r.

czwartek, piątek, sobota – godz. 12.00 i 18.00

Program Uroczystości 35-lecia i odpustu parafialnego
31 grudnia 2017 r.

8.30 – Mszę Św. w intencji wszystkich małżeństw obchodzących Jubileusz Małżeństwa – pod przewodnictwem Ks. Abp Stanisława Wielgusa.
10.00 – Msza Św. z udziałem scholii dziecięcej
11.30 – Suma Odpustowa z udziałem chóru „Familia” – pod przewodnictwem Ks. Bp Antoniego Pacyfika Dydycza
18.00 – Msza Św. – pod przewodnictwem Ks. Bp Artura Mizińskiego, Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski
19 00 – Koncert Noworoczny Stanisława Soyki