Uciekamy się do Mamy – Weź do ręki różaniec…

W związku z ogłoszonym stanem epidemii i związanymi z tym ograniczeniami spotkań członków Żywego Różańca, a także trudnościami w kolportażu miesięcznika Różaniec i materiałów formacyjnych, moderator krajowy Żywego Różańca wraz z redakcją miesięcznika zachęcją do jeszcze żarliwszej modlitwy, a także do korzystania z materiałów formacyjnych przygotowanych na stronie rozaniec.eu


Drodzy Zelatorzy i Członkowie Żywego Różańca!

W tym wyjątkowo trudnym czasie dla całego świata nie ustajemy w modlitwie. Jeszcze mocniej oplatamy go Różańcem, wspierając swoją modlitwą i zaangażowaniem wszystkich, którzy cierpią w wyniku pandemii koronawirusa. Modlimy się również za tych, którzy narażając swoje życie, pomagają bliźnim.

Łączymy się z Wami w modlitwie, zawierzając Was wszystkich opiece troskliwej Matki Bożej. Pod Jej płaszczem znajdziemy bezpieczne miejsce.

Nie ustajemy także w pracy nad Waszym miesięcznikiem formacyjnym „Różaniec”. Z powodu pandemii może on jednak nie dotrzeć do każdego z Was. Dla bezpieczeństwa swojego i innych pozostajemy w domach. Nie spotykamy się również na comiesięcznych spotkaniach zmiany tajemnic. Dlatego postanowiliśmy zamieścić na naszej stronie internetowej rozaniec.eu materiały formacyjne, z których co miesiąc korzystamy na naszych spotkaniach: konspekt spotkania Żywego Różańca, słowo moderatora krajowego, konferencję formacyjną, by każdy z Was miał do nich dostęp. Na stronie rozaniec.eu w dziale “Żywy Różaniec” stworzyliśmy nową zakładkę „Spotkania Żywego Różańca w czasie pandemii”. Znajdziecie tam wyżej wymienione materiały na kwiecień.

https://rozaniec.eu/

Nie zapominajmy o sobie nawzajem, o członkach naszych róż, zelatorach, opiekunach Żywego Różańca. Jesteśmy jedną wspólnotą zgromadzoną przy Sercu Maryi.

https://www.facebook.com/groups/146761379996545/

Jesteśmy z Wami i pamiętamy o Was w modlitwie. Zachęcamy Was także do przesyłania swoich próśb modlitewnych na naszą skrzynkę z intencjami – https://rozaniec.eu/zywy-rozaniec/intencje/. Będziemy je powierzać Panu Bogu za wstawiennictwem Maryi.

Zachęcamy także do korzystania z materiałów, które dla Was przygotowujemy, umieszczamy je również na stronie rozaniec.eu oraz w miesięczniku „Różaniec”. Wszystkich, którzy chcą się umacniać duchowo słowem pisanym, zachęcamy do prenumeraty „Różańca” – https://sklep.loretanki.pl/rozaniec-2020/4508-rozaniec-4-2020-814.html

zobacz:

Print Friendly, PDF & Email