Testowana strona archidiecezji lubelskiej

Schowek01
Witamy na testowanej stronie archidiecezji lubelskiej. Ta znana jako www.diecezja.lublin.pl jest i pozostaje w dalszym ciągu oficjalną witryną  naszej archidiecezji. Witrynę Wydziału Duszpasterstwa przejmie strona testowana. Stąd witryna pod  adresem: www.wd.kuria.lublin.pl nie jest już aktualizowana. Służyła blisko 5 lat. Część danych zostanie z niej przeniesiona na stronę testowaną.

Nowa witryna www na której się obecnie znajdujemy, oddana jest do dyspozycji Arcybiskupa Lubelskiego Stanisława Budzika, dla wspierania różnych inicjatyw pastoralnych.
Dotyczy to min. bieżącej informacji, prezentacji osób i samej kurii, dokumentów archidiecezjalnych, koordynowania przedsięwzięć duszpasterskich oraz poszerzania istniejącego wymiaru komunikacji Pasterza archidiecezji z kapłanami i wiernymi świeckimi w parafiach.
Witryna wpisuje się w kościelną wizję internetu jako narzędzia dla podtrzymywania więzi wspólnoty wiary Pasterza diecezji z kapłanami i wiernymi świeckimi.
 Nowa testowana obecnie strona internetowa ma służyć innym agendom kurialnym oraz tym, które poleca  Arcybiskup Lubelski.
Ks. dr Ryszard Podpora
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa
Print Friendly, PDF & Email