Targi i Forum Charyzmatyczne LUBSACRO 8-9.12.2018

W dniach 8-9 grudnia 2018 roku będzie miała miejsce X. edycja Targów Sakralnych LUBSACRO w Lublinie. Imprezą towarzyszącą będzie Forum Charyzmatyczne, organizowane w dwóch lokalizacjach: na terenie Targów Lublin S.A., przy ulicy Dworcowej 11 oraz w Lubelskim Centrum Spotkania Kultur.

W Targach Lublin, razem z LUBSACRO odbędzie się 24-godzinne czuwanie pt. „LublinUwielbia”. W programie wydarzenia „LublinUwielbia” m.in. konferencje znanych gości, modlitwa uwielbienia, Msza święta i adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo uzdrowienia duszy i ciała poprowadzi znany charyzmatyk o. Józef Witko.

W modlitwie charyzmatycznej poprowadzą nas także znane zespoły m.in: Wspólnota Guadalupe, Emannuel Gospel, Razem za Jezusem, Wspólnota Betania oraz inne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej.

Sztuka sakralna, dewocjonalia, wydawnictwa katolickie, turystyka religijna, strefa fundacji i stowarzyszeń katolickich, to wszystko połączone z koncertami i 24-godzinnym uwielbieniem – tak zapowiada się X edycja Targów Sakralnych LUBSACRO w Lublinie. Na wydarzenie zapraszamy zarówno księży i zakonników, jak i osoby świeckie.

Targi LUBSACRO swoim zasięgiem obejmują wciąż powiększający się obszar, na który składają się między innymi: Archidiecezja Lubelska, Diecezja Siedlecka i Sandomierska, Archidiecezja Białostocka, Diecezje Drohiczyńska i Łomżyńska, Archidiecezja Przemyska, Diecezja Rzeszowska i Zamojsko- Lubaczowska, Diecezja Radomska, Archidiecezja Warszawska i Diecezja Warszawsko – Praska, a nawet diecezje z Ukrainy.

W tym roku wystawcy przygotowują całą gamę produktów, które służą poprawie estetyki obiektów sakralnych, ich funkcjonalności i praktyczności. Wśród zaproszonych wystawców są między innymi firmy zajmujące się budownictwem i architekturą obiektów sakralnych, producenci nagłośnienia i ogrzewania kościołów. Pojawią się wydawnictwa, fundacje i stowarzyszenia katolickie, biura podróży organizujące pielgrzymki oraz sklepy z dewocjonaliami. Na LUBSACRO 2018 gościć będą również artyści, zajmujący się sztuką sakralną.

Podczas tegorocznego wydarzenia można będzie nabyć  odzież dla osób duchownych. Na pewno nie zabraknie kożuchów, kamizelek, czapek i rękawiczek. Wystawcy przygotują specjalne pakiety promocyjne na usługi, oferty biur podróży, sprzęt i wyposażenie, które dostępne będą wyłącznie podczas Targów LUBSACRO.

Więcej informacji: https://lubsacro.targi.lublin.pl

Print Friendly, PDF & Email