Szukam Nauczyciela i Mistrza – konferencja metodyczna ODWOŁANA

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz stosując się do rozporządzeń organów państwowych konferencja zostaje ODWOŁANA.


Duszpasterstwo Nauczycieli Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na konferencję zatytułowaną: Szukam Nauczyciela i Mistrza. Autorytet we współczesnej szkole, która odbędzie się 14 marca 2020 r. (sobota) w auli Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy ul. Unii Lubelskiej 15 w Lublinie.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w kościele pw. św. Wojciecha przy ul. Podwale 15 w Lublinie (Dom na Podwalu).

W programie konferencji:

11.45 – Od superbohatera do samobójcy. Z kim może identyfikować się młody człowiek? – ks. dr Grzegorz Ogorzałek, ojciec duchowny w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie, twórca vloga ”W koloratce”

12.15 – Czy autorytet musi być autorytarny? Postać nauczyciela w literaturze – dr hab. Lech Giemza, wykładowca KUL, twórca projektu „Książka z plecaka”, założyciel stowarzyszenia „Uniwersytet Wędrujący”

12.45 – Budowanie autorytetu – ujęcie psychologiczne – dr Katarzyna Hartfil, psycholog, terapeuta, mediator, doradca zawodowy

13.15 – Panel dyskusyjny

Print Friendly, PDF & Email