Sytuacja chrześcijan na bliskim wschodzie – spotkania z ks. W. Cisło 5-6.06.2021

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na spotkanie z ks. prof. UKSW Waldemarem Cisło, dyrektorem Sekcji Polskiej Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, poświęcone sytuacji chrześcijan na bliskim wschodzie.

Jak wygląda obecna sytuacja prześladowania Chrześcijan na bliskim wschodzie? Jak można im pomóc? Jeśli interesuje Cię ten temat zapraszamy na spotkanie z kimś kto odpowie Ci na te pytania.

sobota 5 VI (Lublin, ul. Filaretów 7):
18:00 – Msza św. (formularz sobotni) – par. św. Józefa w Lublinie
19:00 – Msza św. (formularz niedzielny) – par. św. Józefa w Lublinie
20:00spotkanie otwarte w kościele ze wspólnotami Duszpasterstwa Młodzieży

niedziela 6 VI (ul. Droga Męczenników Majdanka 27):
Msze św. z homilią – parafia św. Maksymiliana Kolbe:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30 (dla dzieci), 13:00, 18:00 (dla młodzieży)

Po sobotniej prelekcji i po Mszach św. w sobotę i niedzielę będzie można nabyć książkę autorstwa ks. Cisło pt. „Imigranci u bram – kryzys uchodźczy i męczeństwo chrześcijan XXI w.” z wpisem Autora oraz wspomóc materialnie prześladowanych wyznawców Chrystusa.

Informacje na stronie organizatora: