Świadkowie wiary i miłosierdzia – promocja książki – 12.04.2018

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” i Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zapraszają na promocję książki „Świadkowie wiary i miłosierdzia” ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersz Grinera), Honorowego Obywatela Miasta Lublina.

Promocja odbędzie się w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6) dnia 12 kwietnia 2018 r. o godz. 17.00

Słowo otwierające spotkanie wygłosi ks. dr Marek Szymański – Dyrektor Wydawnictwa „Gaudium”.

W czasie promocji odbędzie się panel dyskusyjny poprowadzony przez ks. red. Rafała Pastwę.
W panelu wezmą udział: bp dr Mieczysław Cisło, ks. inf. Grzegorz Pawłowski, ks. dr Jacek Stefański oraz ks. prof. Mirosław S. Wróbel.

Promocję uświetni swoim występem Muzyczny Zespół Seminaryjny pod dyrekcją ks. dr. Tomasza Lisieckiego.

Więcej o książce na stronie: www.gaudium.pl.