Stadion Młodych: włącz pełnię wiary – PGE Narodowy 6.10.2018

Fundacja SMS Z NIEBA (www.smsznieba.pl) zaprasza na rekolekcje „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary„, które odbędą się 6 października 2018 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza Święta, adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty i niespodzianki dla uczestników.

Idea spotkania skupiona jest wokół rozpoczynającego się w październiku Synodu Biskupów w Rzymie nt. „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”. Warto też spojrzeć na październikowe rekolekcje na stadionie jako na jedną z wartościowych form przygotowania młodych do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Eucharystii podczas spotkania będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz, a Słowo Boże wygłosi bp Edward Dajczak. Rekolekcje te organizowane są z błogosławieństwem bpa Edwarda Dajczaka oraz za zgodą ordynariusza miejsca bpa Romualda Kamińskiego.

Ludzie dziś szukają wzorców, dlatego pragniemy przedstawić najlepszy z możliwych wzór do naśladowania – Jezusa Chrystusa! Przyjedźcie! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów – wypełnijmy stadion.

Bilety do nabycia przez stronę: www.eBilet.pl oraz stacjonarnie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (w symbolicznej cenie 12 zł)

Więcej informacji na stronie: www.stadionmlodych.eu

Print Friendly, PDF & Email