Spotkanie z abp Mieczysławem Mokrzyckim w par. św. Jana Pawła II – 28.04.2023

Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do włączenia się w dziękczynienie za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II, w dniu 28 kwietnia 2023 r., z udziałem Jego Ekscelencji Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, Metropolity Lwowskiego, który w latach 1996-2005 był drugim, osobistym sekretarzem Jana Pawła II, a następnie sekretarzem Benedykta XVI .

Spotkanie, współorganizowane przez parafię pod wezwaniem św. Jana Pawła II w Lublinie i Zakon Rycerzy Św. Jana Pawła II, odbędzie się w kościele parafialnym przy ul. Biskupa Fulmana 9.

W programie uroczystości:

– godz. 18.00 – Msza Święta dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II z udziałem kapłanów, przedstawicieli władz miasta Lublin i województwa lubelskiego oraz Rycerzy św. Jana Pawła II  

– godz. 19.15 – Rozmowa z Księdzem Arcybiskupem Mokrzyckim – Opowieść o świętym Papieżu rodziny (poprowadzi dziennikarza TVP 3 Lublin)

Obecność Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego będzie dla uczestników spotkania okazją do wsparcia pomocy charytatywnej dla Ukrainy.

Print Friendly, PDF & Email