Spotkanie przedstawicieli Kół Żywego Różańca i przyjaciół misji – 14.10.2023

W sobotę 14 października 2023 r. o godz. 10.00 w parafii Matki Bożej Różańcowej w Lublinie (ul. Bursztynowa 20) odbędzie się spotkanie modlitewno-formacyjne członków Żywego Różańca i osób zaangażowanych misyjnie.

W programie: modlitwa różańcowa, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika o godz. 11.30.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu modlitewno-formacyjnym, na którym w sposób szczególny pragniemy zgromadzić się w gronie członków Żywego Różańca i osób zajmujących się misjami – Moderatorzy Żywego Różańca i Papieskich Dzieł Misyjnych wraz z Księdzem Proboszczem – Kustoszem Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej w Lublinie.