Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej w Garbowie 25-27.08.2017

Raz w roku, pod koniec sierpnia, młodzież z całej Lubelszczyzny spotyka się w Garbowie, by doświadczyć radości z wiary przeżywanej we wspólnocie oraz budować i pogłębiać swoją relację z Chrystusem. Jest też okazja by spotkać dawno niewidzianych przyjaciół i nawiązać nowe znajomości.

Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej (SMAL) jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym w Garbowie przez Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. Tegoroczne spotkanie odbywać się będzie od 25 do 27 sierpnia 2017 r.

Zapisy poprzez stronę internetową http://cdmlublin.pl/zapisysmal/ lub w biurze CDM od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 15.00.

Hasłem tegorocznego spotkania jest “Dasz wiarę?”. Konferencje jak i wszystko co dzieje się na SMAL będzie skupione wokół Drogi Maryi, jej kolejnych etapów. Chcemy wraz z Maryją mówić o drodze odkrywania i realizacji powołania w życiu młodego człowieka.

W programie spotkania przewidziane są konferencje (wygłoszone przez ks. Adama Baba), spotkania w grupach, modlitwa, akcje ewangelizacyjne oraz koncerty. W piątek Uwielbienie z mocą! poprowadzi zespół “Porozumienie”, a w sobotę wystąpi zespół “niemaGOtu”.

Print Friendly, PDF & Email