Spotkanie Kobiet w dniu ich święta w Sanktuarium Świętej Rodziny 8.03.2024

W piątek 8 marca 2024 roku, z okazji Międzynarodowy Dzień Kobiet, Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie (ul. Jana Pawła II 11) zaprasza na uroczystą Mszę Świętą o godzinie 12.00 w intencji wszystkich kobiet w dniu ich święta.

Po Mszy Świętej o godzinie 13.00 w Domu Akcji Katolickiej przy Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie, odbędzie się spotkanie integracyjne. W programie m.in. koncert zespołu „RETRO” z Centrum Usług Społecznych w Świdniku. Po zakończeniu występu organizatorzy zapraszają na poczęstunek.

Partnerem wydarzenia pn. „Promocja Województwa Lubelskiego podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet w parafii pw. Świętej Rodziny w Lublinie” jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie”.