Sen o pięknym życiu – W Roku Świętego Józefa z młodymi o powołaniu

W Roku Świętego Józefa

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie (CDM), we współpracy z przedstawicielami zgromadzeń zakonnych archidiecezji lubelskiej, przygotowało projekt „Sen o pięknym życiu…”. W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 19.00 planowane są spotkania on-line dla młodych i z młodymi transmitowane ze studia Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

W Roku Świętego Józefa pragniemy towarzyszyć młodym w rozeznawaniu ich powołania do życia rodzinnego, zakonnego, kapłańskiego oraz w dobrym przygotowaniu do przyszłych zadań.

W programie spotkań rozmowy z zaproszonymi gośćmi, którzy rozeznają, przygotowują się lub żyją konkretnym powołaniem. Będzie można się spotykać z młodymi zakochanymi, małżonkami, osobami życia konsekrowanego oraz ekspertami z różnych dziedzin.

Pierwsze spotkanie we czwartek, 4 lutego 2021 r., o godz. 19.00. Z racji na zbliżający się dzień zakochanych tematem spotkania będzie dojrzewanie do miłości i zakochanie. Porozmawiamy z parą młodych zakochanych, psychologiem i biblistą.

Transmisja obejmie także adorację i modlitwę o rozeznanie powołania z kościoła parafialnego pw. św. Józefa w Lublinie. W każdym wydarzeniu można uczestniczyć także w kościele parafialnym już od godz. 19.00.

Każde spotkanie po zakończeniu będzie dostępne w internecie na profilach CDM, na których będzie transmisja on-line:

– YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCYpwOQpHAeBw3ta8Az2lQ-g
– Facebook: https://www.facebook.com/CDMLublin
– Twitter: https://twitter.com/CdmLublin
– Instagram: https://www.instagram.com/cdm.lublin/

Print Friendly, PDF & Email