„Sen o pięknym życiu” – Msza św. z konferencją i warsztaty w CDM – 2.06.2022

W pierwsze czwartki miesiąca Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie zaprasza na wspólną modlitwę o rozeznanie powołania i o dobrego męża i żonę. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 19.00 w dolnym kościele parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7). Po Eucharystii wysłuchać można konferencji lub świadectw dotyczących życia małżeńskiego lub zakonnego oraz dróg rozeznawania powołania. Przewidziany jest też czas na budowanie relacji podczas spotkania zapoznawczo-integracyjnego przy kawie i herbacie w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

Na najbliższym spotkaniu, 2 czerwca 2022 r. (czwartek), gościem będzie Karol Fromont. Mąż Karoliny, założyciel Fundacji Reaching Beyond-Siegajac Nieba. 11 lat głosił Ewangelię na 3 kontynentach: w Azji, Ameryce Północnej i Europie.

Po Mszy św. o godz. 19.00 wygłosi konferencję pt.: Zakochanie – jak je dobrze przeżyć, by prowadziło do miłości, po której przeprowadzi warsztaty związane z tematem.

Do stworzenia tego wydarzenia zainspirował Nas rok świętego Józef. Ten święty doświadczył opieki Boga, który mówił do niego we snach, powołał go i przez niego poprowadził Świętą Rodzinę ku szczęśliwemu i bezpiecznemu życiu. My także, jak święty Józef, pragniemy wraz z Młodymi rozeznawać i odkrywać drogę powołania życiowego, plan prowadzący do szczęśliwego życia. Serdecznie zapraszamy młodzież licealną i młodych studentów do wspólnej modlitwy i spotkania się w salach naszego Duszpasterstwa.

Więcej informacji na stroniecdmlublin.pl i na naszym FB fb.com/cdmlublin

Print Friendly, PDF & Email