Rodzi się Bóg – koncert Macieja Miecznikowskiego – 29.01.2017

W niedzielę 29 stycznia 2017 r. w parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul Filaretów) odbędzie się koncert Macieja Miecznikowskiego „Rodzi się Bóg”. Koncert rozpocznie się w kościele parafialnym o godz. 18.00.

Koncert Macieja Miecznikowskiego „Rodzi się Bóg” to przede wszystkim możliwość wysłuchania najpiękniejszych polskich i światowych kolęd oraz piosenek związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Nie zabraknie wspólnego śpiewania i opowieści o przeżyciach związanych z czasem świąt i wigilią.

Kolędy: Lulajże Jezuniu, W żłobie leży, Mędrcy świata, Dzisiaj w Betlejem, Jezus Malusieńki, Wśród nocnej ciszy oraz wiele innych (również mniej znanych) będziemy mogli usłyszeć zarówno przy akompaniamencie gitary czy akordeonu, jak i w pięknych bogatych aranżacjach.

W tym niezwykłym świątecznym koncercie usłyszymy również nastrojowe utwory około świąteczne, nowe akustyczne wersje przebojów Piotra Rubika (Jedenaste, Psalm Kochania), Seweryna Krajewskiego (Mija Rok), a także wybrane, liryczne utwory z autorskiej płyty „Będzie z nami dobrze”.

miecznikowski.indd

Print Friendly, PDF & Email