Rekolekcje kapłańskie w Kazimierzu Dolnym z o. dr. Gabriele Nanni OCD 20-23.11.2017

Szkoła Formacji Duchowej organizuje w dniach 20-23 listopada 2017 r., w Kazimierzu Dolnym, rekolekcje kapłańskie „PREZBITER NA CZASY OSTATECZNE. Walka o kapłaństwo!”. Rekolekcje poprowadzi o. dr Gabriele Nanni OCD (Italia). Kapłani uczestniczący w rekolekcjach otrzymają zaświadczenie o odbyciu swoich dorocznych rekolekcji kapłańskich.

Ks. Gabriele Nanni OCD prowadził już rekolekcje kapłańskie w Nałęczowie w 2013 roku: „Kapłan w posłudze uzdrowienia i uwolnienia. Czego unikać, od czego nie uciekać!” Do niedawna był kapłanem diecezji L’Aquila w Italii, obecnie jest karmelitą bosym z klasztoru w Brescii. Prawnik i teolog, który jako pierwszy usystematyzował naukowo nauczanie Kościoła w dziedzinie demonologii (doktorat na Lateranum). Były egzorcysta.

Rekolekcje rozpoczną się 20.11.2017 r. o godz. 10.00, a zakończą 23.11.2017 r., Eucharystią o godz. 10.00. Rekolekcje odbywają się w wygodnym i przyjaznym Domu Pracy Twórczej, ul. Małachowskiego 17 w Kazimierzu Dolnym

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: www.sfd.kuria.lublin.pl

Kontakt z organizatorami i zapisy: e-mai:  sfd@diecezja.lublin.pl.

PROGRAM: zostanie podany wkrótce.