Przypominamy o kalendarium archidiecezji na naszej stronie

Przypominamy, że od tego roku istnieje na naszej stronie  KALENDARIUM archidiecezji lubelskiej – znajdujące się w zakładce „AKTUALNOŚCI„. Staramy się tam umieszczać najważniejsze wydarzenia zaplanowane w kolejnych miesiącach bieżącego roku.

Podstawowym zadaniem kalendarium jest pomoc w planowaniu i koordynacji wydarzeń, a jednocześnie przypominanie o planowanych zdarzeniach wymagających przygotowań, a które jeszcze nie znajdują się na stronie głównej ze względu na zbyt odległą datę wydarzenia.

Ponawiamy jednocześnie prośbę o przesyłanie na adres wydziału duszpasterstwa, bądź kancelarii kurii, informacji o planowanych wydarzeniach i inicjatywach: ponad czy między parafialnych,  znaczących wydarzeniach parafialnych oraz  organizowanych przez poszczególne duszpasterstwa specjalistyczne.