Prezentacja wywiadu z abp. Światosławem Szewczukiem 6.06.2018

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Wydawnictwo „Znak”, Katolicka Agencja Informacyjna oraz Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza zapraszają na prezentację książki-wywiadu z arcybiskupem większym kijowsko-halickim Światosławem Szewczukiem „Dialog leczy rany”, która odbędzie się 6 czerwca 2018 r. o godz. 14.00 w Auli Stefana kard. Wyszyńskiego KUL.

Rozmowę ze zwierzchnikiem Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego przeprowadził Krzysztof Tomasik, redaktor Katolickiej Agencji Informacyjnej.

W prezentacji uczestniczyć będą:

• zwierzchnik Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, arcybiskup większy kijowsko-halicki Światosław Szewczuk,
• metropolita lubelski i Wielki Kanclerz KUL abp Stanisław Budzik,
• Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński,
• prezes Społecznego Instytutu Wydawniczego „Znak” Henryk Woźniakowski,
• prezes Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza i proboszcz parafii greckokatolickiej w Lublinie ks. mitrat Stefan Batruch,
• rzecznik prasowy KUL dr Lidia K. Jaskuła,
• redaktor naczelny KAI Marcin Przeciszewski