Pieśń o Bogu ukrytym – wiersze Karola Wojtyły na Poczekajce – 21.05.2017

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka” zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach projektu VII edycji „Z Kulturą do Nieba”.  Będzie to Koncert Pieśń o Bogu ukrytym – wiersze Karola Wojtyły śpiewa Marcin Styczeń z zespołem.

Marcin Styczeń – pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów. Zależny za to od swoich słuchaczy. To dla nich tworzy. Wspólnie z nimi odbywa podróż, która wiedzie w głąb. Obdarzony przejmującym, ciepłym głosem, który koi i niepokoi, pobudza do refleksji i daje nadzieję. Z wykształcenia dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 20 lat śpiewa, komponuje, pisze teksty. Koncertuje w kraju i zagranicą. Jego artystyczny dorobek to osiem płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku.

Wydarzenie będzie miało miejsce w niedzielę 21 maja 2017 r. o godzinie 19.15 w kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka na Poczekajce w Lublinie (Al. Kraśnicka 76).

Wydarzenie to jest realizowane w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie przy wsparciu Finansowym Miasta ramach obchodów 700 – lecia Miasta Lublin w 2017 r.

Patronat honorowy objęli:

O. Andrzej Kiejza – Minister Prowincjalny
Sławomir Sosnowski – Marszałek Województwa Lubelskiego
Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin
Piotr Kowalczyk – Przewodniczący Rady Miasta Lublin

Osoba do udzielania informacji O. Waldemar Grubka 600 407 351

Print Friendly, PDF & Email