„Pasja Miłości” – w kościele św. Piotra w Lublinie – 8.04.2017

W sobotę, 8 kwietnia 2017 r. duszpasterze kościoła pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie (ul. Królewska 9 – pojezuicki) zapraszają na koncert Beaty Bednarz Pieśni Pasyjne „Pasja Miłości”, który rozpocznie się o godz. 19.30.

Beata Bednarz to jedna z najlepszych Polskich wokalistek. Porusza się w różnych gatunkach muzycznych. Od lat na Polskiej scenie muzycznej. Kojarzona z nurtem Gospel. Gość i juror wielu festiwali. Jako muzyk sesyjny, zapraszana do nagrań i koncertów przez gwiazdy polskiej estrady, m.in. Maryle Rodowicz, Edytę Górnika, Kayah, Mietka Szcześniaka, Andrzeja Piasecznego, Budkę Suflera czy T. Love. Artystka współpracowała i nagrywała z Chórem TGD, przez kilka lat wraz z Lorą Szafran i Patrycją Golą tworzyły zespół „Big Stars”. Dla wytwórni filmowej Disney, artystka zaśpiewała polskie wersje utworów do filmów: „Król Lew”, „Mój Brat Niedźwiedź II” i „Księżniczka i żaba”. Wydała 11 solowych albumów.

Po koncercie można będzie złożyć ofiary na remont kościoła.

plakat piesni pasyjne