Parafiada u Matki Bożej Różańcowej w Lublinie

W niedzielę 14 czerwca 2015 r. o godz. 9.00 rozpocznie się 14. już „Parafiada” w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie przy ul. Bursztynowej 20.

Parafiada to coroczny festyn rodzinny, podczas którego rozrywka, zabawa, konkursy, turnieje, występy artystyczne i rozgrywki sportowe splatają się z okazją do skorzystania z porad specjalistów z zakresu psychologii, medycyny, prawa. Na parafialnym parkingu jest miejsce nie tylko dla sceny, gdzie prezentują się dorośli i młodzi artyści, ale także dla stoisk, gdzie spotkać można książki, starocie, słodkości, coś dla ciała i dla ducha, a nadto znajomych, przyjaciół i licznie zaangażowanych w organizację imprezy mieszkańców parafii.

Gościem specjalnym tegorocznego festynu będzie zespół RODZINA z Płocka, którego koncert rozpocznie się ok. godz. 20.00. Po koncercie o godz. 21.37 przygotowane jest światełko do św. Jana Pawła II czyli pokaz fajerwerków.

14 maja br. parafia pw. Matki Bożej Różańcowej przeżywała także lubelską Drogę Światła. O przeżyciach związanych z Via Lucis i o kolejnej edycji parafiady w rozmowie z ks. prałatem Józefem Dziduchem, proboszczem parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie:

Print Friendly, PDF & Email