Parafia św. Józefa w Lublinie przez cały Rok św. Józefa

Parafia św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7) zapraszana przez cały Rok św. Józefa na cotygodniowe spotkania modlitewne.

W każdą środę podczas Mszy świętej o godz. 18.00 oraz nabożeństwa zanoszone są modlitwy w różnych intencjach, a w 3 środę miesiąca odbywa się szczególne nabożeństwo i adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem.

20 października 2021 r. (środa) tematem Mszy św. i nabożeństwa do Świętego Patrona będzie modlitwa za ojców i mężów „Józefie najmężniejszy – módl się za nami!”.

• 1 środa miesiąca – W intencji rodziców modlących się o potomstwo, matek w stanie błogosławionym oraz tych, którzy stracili dzieci.
  • 2 środa miesiąca – W intencji rodzin chrześcijańskich, o jedność, miłość i świętość.
  • 3 środa miesiąca – Nabożeństwo „Idźmy do św. Józefa” i szczególna modlitwa inna każdego miesiąca.
  • 4 środa miesiąca – W intencji małżeństw w podeszłym wieku oraz wdów i wdowców.
  • 5 środa miesiąca – W intencji Kościoła, o nowe powołania kapłańskie oraz za kapłanów, a szczególnie posługujących w parafii św. Józefa.

Transmisje on-line na stronie parafii:

www.sw-jozef.lublin.pl