Ochrony danych osobowych – dodatkowy termin szkolenia: 15.06.2018

W związku z wejściem w życie, z dniem 25 czerwca 2018 r., nowych regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych oraz promulgacją Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim, zgodnie z decyzją Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego, w dniach 18-23 maja br., odbyły się obowiązkowe szkolenia dla wszystkich księży pracujących w duszpasterstwie oraz osób zakonnych i świeckich pracujące w kancelariach parafialnych.

W dniu 15 czerwca br. (piątek) godz. 10.30 odbędzie się ostatnie ze szkoleń, skierowane w sposób szczególnych do duchownych archidiecezji, którzy nie mogli uczestniczyć we wcześniejszych spotkaniach. Szkolenie odbędzie się w auli Caritas Archidiecezji Lubelskiej (ul. Unii Lubelskiej 15). W spotkaniu swą obecność zapowiedział Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik.

Obecność dla osób duchownych pracujących w duszpasterstwie i administracji kościelnej jest obowiązkowa. W szkoleniu mogą wziąć udział także inni zainteresowani duchowni diecezjalni i zakonni oraz siostry zakonne. Osoby świeckie prosimy o przedstawienie pisemnego skierowania od księdza proboszcza.

 

Print Friendly, PDF & Email