„Niedziela” nie wstrzymuje kolportażu i wprowadza zmiany

„Niedziela” z datą 22 marca dostępna jest w wersji elektronicznej oraz tradycyjnie, w parafiach i innych punktach sprzedaży. Apelujemy do Czcigodnych Księży Proboszczów o czasowe wstrzymanie dokonywania zwrotów, by wszyscy nasi stali Czytelnicy mieli możliwość otrzymania drukowej gazety w późniejszym terminie.

Spadek liczby wiernych uczestniczących we Mszach św. powoduje również spadek sprzedaży „Niedzieli”. W gronie redakcyjnym podjęliśmy jednak decyzję, aby kontynuować wydawanie naszego tygodnika, choć z pewnymi ograniczeniami i zmianami na jego łamach.

ks. dr Jarosław Grabowski, redaktor naczelny Tygodnika Katolickiego „Niedziela”

Kolejny, 13. numer tygodnika z datą 29 marca, będzie liczył 68 stron, w ramach których każda z edycji diecezjalnych otrzyma jedną stronę.

Nie chcemy pozostawiać naszych Czytelników bez możliwości lektury pisma, które, mam nadzieję, pozwoli przeżyć ten trudny czas w świetle Bożej woli. Zamiast przez wiele godzin śledzić informacje o liczbie zarażonych czy kolejnych decyzjach sztabu kryzysowego, warto zrobić sobie kwarantannę od świata na rzecz przebywania z Bogiem. Jestem bowiem przekonany, że na liście materiałów niezbędnych do przetrwania epidemii potrzeba nam czegoś więcej niż tylko środków dezynfekujących.

„Niedziela” posiada także elektroniczną wersję. E-wydanie (koszt jedynie 3 zł) w łatwy sposób można zamówić przez internet, wystarczy wejść na stronę e.niedziela.pl. Elektroniczne wydanie tygodnika to pełna zawartość tekstowa zgodna z papierową wersją gazety, którą w formacie pdf można otwierać i czytać na komputerach, smartfonach czy tabletach.

Dla osób pozostających w domach istnieje możliwość zamówienia prenumeraty kwartalnej drukowanej wersji tygodnika, którą listonosz każdego tygodnia będzie dostarczał bezpośrednio do domu. Aby zamówić wersję drukowaną, należy skontaktować się z Działem Kolportażu pod numerem tel. (34) 324 36 45 lub mailowo: kolportaz.niedziela@niedziela.pl.