Nabożeństwa w intencji prześladowanych chrześcijan – 25.09.2020

Od stycznia 2017 roku lubelska Wspólnota Życia Chrześcijańskiego prowadzi comiesięczne nabożeństwa w intencji prześladowanych chrześcijan oraz sprawiedliwego pokoju we współczesnym świecie. Przez dwa i pół roku nabożeństwa te odbywały się w kościele akademickim KUL, a od jesieni ub. roku prowadzone są w centrum miasta, w kościele pw. św. Piotra (pojezuicki) przy ul. Królewskiej.

Zapraszamy do modlitwy – wobec Najświętszego Sakramentu – z Męczennikami św. Piotrem Apostołem i bł. Księdzem Jerzym W INTENCJI WSPÓŁCZESNYCH MĘCZENNIKÓW ZA WIARĘ: naszych Sióstr i Braci, których wiele milionów ryzykuje dziś zdrowie, mienie i życie, wyznając naszego Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego Pana Jezusa Chrystusa.

Duszpasterze kościoła pw. św. Piotra oraz Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zapraszają na najbliższe spotkanie – do uczestniczenia w kościele lub do łączności duchowej – w piątek, 25 września 2020 r., o godz. 17.00.

W trakcie nabożeństwa przekazujemy garść informacji dotyczących współczesnych prześladowań za wiarę.