Muzyczne misterium wielkopostne – koncert na Poczekajce – 21.03.2021

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii “POCZEKAJKA” zaprasza na pierwsze wydarzenie w ramach projektu XIV edycji „Z Kulturą do Nieba” – koncert wielkopostny „MUZYCZNE MISTERIUM WIELKOPOSTNE”.

Koncert odbędzie się w niedzielę 21 marca 2021 r. na godzinę 19.15 w kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie na Poczekajce oraz online pod linkiem https://youtu.be/3KftX_vhsLw na kanale SPP Poczekajka.

Wykonawcy:
Archidiecezjalny chór chłopięco-męski PUERI CANTORES LUBLINENSES
ks. Attila Honti – dyrygent
Adam Widziński – organy
Dariusz Lewandowski; Grzegorz Hordyjewicz – trąbka
Adam Augustowski – kotły
Anna Barska; Natalia Skipor – emisja głosu chóru

W programie:
W. A. Mozart; A. Lotii; G. B. Pergolesi

Informacje o chórze: www.pcl.kuria.lublin.pl

Organizator informuje, że wydarzenie będzie archiwizowane w formie zdjęć i nagrań, które mogą być wykorzystane w celach informacyjnych, promocyjnych i statystycznych.
Przypominamy również o przestrzeganiu wymogów sanitarnych dotyczących koncertów przy udziale 50% publiczności w pomieszczeniach zamkniętych, prosimy mieć zakryte usta i nos maseczką, zachować bezpieczny dystans, poddać się dezynfekcji rąk a w przypadku kontaktu z osobą zakażoną lub złego samopoczucia, prosimy pozostać w domu.
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym miasta Lublin.