Modlitwa o dobrego męża i żonę oraz rozeznanie powołania z CDM

Cyklicznie, w pierwsze czwartki miesiąca, Centrum Duszpasterstwa Młodzieży (CDM) zaprasza na wspólną modlitwę o rozeznanie powołania, o dobrego męża i żonę. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 19.00 w dolnym kościele parafii pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów 7). Po Eucharystii wysłuchać można konferencji lub świadectw dotyczących życia małżeńskiego lub zakonnego oraz dróg rozeznawania powołania.

Pomysł na to wydarzenie powstał w roku świętego Józef. Ten święty, doświadczył opieki Boga, który mówił do niego we snach, powołał go i przez niego poprowadził Świętą Rodzinę ku szczęśliwemu i bezpiecznemu życiu. My, także jak święty Józef, pragniemy wraz z młodymi rozeznawać i odkrywać drogę powołania życiowego, plan prowadzący do szczęśliwego życia.

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie

Zwieńczeniem spotkania jest czas na budowanie relacji podczas spotkania zapoznawczo-integracyjnego przy kawie i herbacie w salach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.