Ludzie z Pasją – Śpiewać każdy może – 4.12.2016

Z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych i Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, Kościół Rektoralny pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie oraz Katolickie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SILOE zapraszają na finałowy koncert projektu „Ludzie z Pasją – Śpiewać każdy może„.

Wystąpi chór Osób z Niepełnosprawnością z muzykami chóru Gospel Rain, w aranżacji Grzegorza Głucha, Renaty Barańskiej-Gumieniak i Sebastiana Piecha.

Koncert odbędzie się w Kościele Rektoralnym pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie (ul. Królewska 9 – kościół pojezuicki), w dniu 4 grudnia 2016 r. (niedziela), po mszy o godz. 18.00.

Wstęp wolny. Projekt zrealizowano ze środków Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Lublinie.

plakat-spiewac-1