Kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer 8-9.03.2024

Centrum Formacji Liturgicznej Archidiecezji Lubelskiej i Archidiecezjalna Komisja ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego organizują w dniach 8-9 marca 2024 roku kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer. Kurs odbędzie się w Auli Caritas, Al. Unii Lubelskiej 15, w godzinach – piątek 17.30-20.30 oraz sobota 9.00-12.30.

Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową na adres Centrum Formacji Liturgicznej cfl@diecezja.lublin.pl W mailu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz należy przesłać zdjęcie, które posłuży do wyrobienia dokumentu.

Ponadto należy pobrać wzór podania [POBIERZ], które:
1. powinno być podpisane przez Księdza Proboszcza ze swojej parafii i opieczętowane pieczęcią parafialną (jest to opinia moralności o kandydacie);
2. powinno być dostarczone organizatorom w dniu rozpoczęcia kursu;

Termin zapisów mija 1 marca 2024 r.

W tygodniu poprzedzającym kurs (po 1 marca) kandydaci zostaną poinformowani o planie zajęć i pozostałych szczegółach związanych z kursem.

Wszelkie pytania należy kierować do ks. Grzegorza Bogdańskiego – moderatora Centrum Formacji Liturgicznej Archidiecezji Lubelskiej, odpowiedzialnego za organizację kursu: e-mail: cfl@diecezja.lublin.pl

Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu, aby można było dokumentować różnego rodzaju wydarzenia liturgiczne we wnętrzu kościoła. W kursie mogą brać udział wierni również spoza archidiecezji lubelskiej.

Print Friendly, PDF & Email