Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata – 28.09.2016

W środę, 28 września 2016 r. o godz. 15.00 po raz kolejny odmawiana będzie będzie na ulicach miast Koronka do Bożego Miłosierdzia. „Iskra Bożego Miłosierdzia” rozpala kolejne miasta i miejscowości w Polsce i świecie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na ulicach Lublina.

„Koronka do Bożego miłosierdzia na ulicach miast świata” od wielu lat odbywa się w dniu 28 września, o godz.15. 00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćko, spowiednika św. Faustyny. W tym dniu setki, może tysiące osób na skrzyżowaniach ulic błagają o miłosierdzie dla świata całego. Od dwóch lat jednoczy się z nami i błogosławi nam papież Franciszek” – zespół Iskra Bożego Miłosierdzia.

koronka-2015

W Roku Jubileuszowym Miłosierdzia będziemy wołać o Miłosierdzie dla nas oraz całego świata na skrzyżowaniach naszego miasta. Niech nasza „modlitwa za miasto” płynie ze wszystkich miejscowości naszej archidiecezji. Zaprośmy naszych bliskich, sąsiadów, znajomych, przyjaciół. Chcemy otwierać się z ufnością na miłość Boga, którą On chce nas nieustannie obdarzać.

 

więcej informacji:

? www.iskra.info.pl

? Iskra Bożego Miłosierdzia – Facebook

GOŚĆ LUBELSKI [Agnieszka Gieroba, Wyjdź na ulice]: Zaproś rodzinę i sąsiadów, weź różaniec i wyjdźcie modlić się na ulice swojej miejscowości. Trwają przygotowania do modlitwy za miasto – akcji, która ogrania cały świat… [czytaj dalej]

 

koronka-2016-1

Print Friendly, PDF & Email