Koncert zespołu New Life’m – dla młodych bez względu na wiek – 26.10.2016

Szkoła Formacji Duchowej wraz z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży oraz Zespół ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Lubelskiej zapraszają na koncert zespołu New Life’m. Koncert odbędzie się w dniu 26 października 2016 r. (środa) o godz. 19.00 w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie.

Muzycy z zespołu New Life’m są liderami chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce. Ich występ związany jest z publikacją nowej płyty stworzonej na kanwie słów św. Jana Pawła II skierowanych do młodzieży. Koncert będzie połączony z modlitwą uwielbienia i jest pomyślany jako kontynuacja radosnego doświadczenia wiary i Kościoła podczas minionych Światowych Dni Młodzieży.

Wstęp jest wolny, a zaproszenie kierowane jest do wszystkich ?młodych” bez względu na wiek. Muzycy z zespołu zaprezentują utwory z najnowszej płyty „Moje Westerplatte„.

Dziękujemy Grupie Azoty S.A. za dołączenie do Partnerów Koncertu „Moje Westerplatte”.

azoty

cm-koncert