Koncert „ AVE MARIA” – w parafii Bł. Bpa Władysława Gorala w Lublinie: 13.05.2023

Parafia Bł. Bpa Władysława Gorala w Lublinie zaprasza na Koncert „ AVE MARIA” w hołdzie Najświętszej Maryi Pannie i Świętemu Janowi Pawłowi II, który odbędzie się 13 maja 2023 r. o godz. 19.00 w kościele pw. Bł. Bpa Władysława Gorala w Lublinie ul. Ks. J. Popiełuszki 28B.

Wystąpią:

• EWA BIEGAS – sopran,
• PIOTR GŁADKI – kierownictwo muzyczne,
• WIENER SOLISTEN ORCHESTER,
• Chór CONTINUUM Lubelskiej Izby Lekarskiej pod batutą TADEUSZA TUSZOWSKIEGO,
• Chór STELLA MARIS parafii Bł. Bpa Władysława Gorala pod batutą BARBARY CEDROWSKIEJ,
• IWONA STRZELEWICZ – ZIEMIAŃSKA – słowo.

Cegiełki wsparcia będą do nabycia codziennie w godzinach 17.00-18.00 w salce za zakrystią. Rezerwacji można dokonywać także telefonicznie i e-mailowo. Numery telefonów i adresy e-mail podane na plakacie.

Cegiełkę zakupioną online można odebrać w podanych godzinach i godzinę przed koncertem.
Wydawanie cegiełek zacznie się od środy 19.04.2023 r.