„Katolicyzm codziennego użytku” – Szymon Hołownia na Poczekajce

Zapraszamy na Spotkanie z Szymonem Hołownia „Katolicyzm codziennego użytku” – w ramach projektu: Z Kulturą do Nieba – VI edycja.

Szymon Holowania to znany dziennikarz i publicysta, znany z nowatorskiego podejścia do pisania na tematy religijne. Przez media świeckie uznany za eksperta w tematach dotyczących Kościoła katolickiego, występuje w roli komentatora i krytyka. Spotkanie będzie poświęcone temu, jak przeżywać wiarę w dialogu ze współczesnym światem. Czy wiara jest nam do czegoś przydatna na co dzień? Jak być współczesnym a zarazem wierzącym człowiekiem?

Spotkanie – w środę 12 października o godzinie 19.00 w amfiteatrze na Poczekajce (Al. Kraśnicka 76, Lublin).

Wydarzenie to jest realizowane przy wsparciu Finansowym Miasta. Lublin w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie.

Patronat honorowy objęli:

O. Andrzej Kiejza – Minister Prowincjalny