Kapłański testament sługi Mesjasza – relacja z promocji

W dniu 16 maja 2017 r. w Metropolitalnym Seminarium Duchowym w Lublinie odbyło się spotkanie promujące nową książkę ks. infułata Grzegorza Pawłowskiego (Jakuba Hersz Grinera) pt. „Kapłański testament sługi Mesjasza„.  Szczególnym gościem był Jego Ekscelencja ks. Prymas abp Henryk Muszyński.

Spotkanie  zaszczycili swoją obecnością Jego Ekscelencja Metropolita Lubelski ks. abp Stanisław Budzik oraz Jego Ekscelencja ks. bp Mieczysław Cisło. Organizatorem wydarzenia było Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”.

foto: Piotr Maciuk

KAI – Lublin: [olc, Lublin: „Kapłański testament sługi Mesjasza” – promocja książki ks. Grzegorza Pawłowskiego]: „Kapłański testament sługi Mesjasza” – to tytuł książki ks. inf. Grzegorza Pawłowskiego, której promocja miała miejsce we wtorek 16 maja w auli Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie… [czytaj dalej]