Iskra Miłosierdzia na chodnikach, rogach ulic i placach – 28.09.2020 – 15:00

W poniedziałek, 28 września 2020 r., o godz. 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia już po raz 13 spotkają się na chodnikach, rogach ulic i placach, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia w szczególnie ważnych intencjach.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy o miłosierdzie dla świata całego na ulicach Lublina i wszystkich miejscowości naszej archidiecezji.

Zapraszamy również Ciebie byś stanął na ulicy, przed swoim domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem i połączył się z Jezusem konającym na krzyżu, a następnie odmówił wraz z nami Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dla świata nic nie znaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników.

„Iskra Bożego Miłosierdzia” rozpala kolejne miasta i miejscowości w Polsce i świecie. 28 września 2019 r. o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia ogarnęła cały świat! Modlono się w ponad 450 miastach w Polsce i w wielu krajach świata, wierząc że Pan Bóg obdarzy nas Swoim Miłosierdziem.

Intencje szczegółowe modlitwy w 2020 roku:

Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Kapłanom, którzy głosić będą  i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521).
Za oddalenie pandemii koronawirusa.
O pokój na świecie, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów!
Za Prezydenta Andrzeja Dudę, oraz wszystkich rządzących.
Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Więcej informacji oraz plakaty: http://iskra.jezuici.pl

Print Friendly, PDF & Email