II Ogólnopolska Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę – 4.10.2020

Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców już po raz drugi zaprasza przedsiębiorców z całej Polski 4 października 2020 r. na Jasną Górę – na II Ogólnopolską Pielgrzymkę Przedsiębiorców MMSP, Pracodawców, Samozatrudnionych i Freelancerów. Tegoroczne pielgrzymowanie odbywać się będzie pod hasłem: Pod Twoją obronę! Zawierzam Tobie moja firmę.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy prowadzą swoje firmy, bez względu na ich wielkość czy branżę, a także do freelancerów i przedstawicieli wolnych zawodów. W Polsce jest ok. 1,3 mln osób samozatrudnionych – to też są przedsiębiorcy.

Każdemu z nas towarzyszy niepewność jutra i borykamy się z podobnymi problemami.Dodatkowo nasze społeczeństwo mierzy się z nową sytuacją i skutkami zamrożenia gospodarki. Osoby przedsiębiorcze, pracodawcy, ludzie z inicjatywą, odpowiadają nie tylko za własne rodziny, ale często też za pracowników i ich rodziny. Mimo trudnych czasów, w których przyszło im prowadzić swoją działalność, chcą mieć nadzieję i być silni. Jasna Góra to miejsce, gdzie od wieków dzieją się cuda! Zanieśmy tam Bogu wszystkie nasze radości, sukcesy i problemy.

Rejestracja i szczegółowy program:
www.pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

Print Friendly, PDF & Email