I Festiwal Piosenki Religijnej Dzieci i Młodzieży w Poniatowej – 2.06.2023

Stowarzyszenie Niezłomna Polska – Dobre Słowo oraz Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Poniatowej serdecznie zapraszają na I Festiwal Piosenki Religijnej Dzieci i Młodzieży w Poniatowej, który odbędzie się 2 czerwca 2023 r. (piątek) na scenie plenerowej – plac przy ul. Brzozowej w Poniatowej.

W programie koncerty, konkursy, występy laureatów, spotkania z gośćmi, którymi w tym roku będą: bp Antoni Długosz, Joanna Biedrzyńska, Zespół Arse.

Podczas Festiwalu – 2 czerwca 2023 r., w godz. 18.00-19.00 – odbędzie się także Konkurs piosenki religijnej dzieci i młodzieży skierowany do uczniów szkół podstawowych, przedszkolaków, młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, rodzin, schol parafialnych, solistów, zespołów grupowych. Nagrody przyznane zostaną są w kategoriach: I-dzieci, II-młodzież, III-schole parafialne, grupy zespołowe, IV-rodziny.

Zgłoszenia do konkursu do 21 maja 2023 r. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do 21 maja br. karty zgłoszeniowej na adres biuro@ckpit.poniatowa.pl lub stowarzyszenienpds@interia.pl

Informacje o konkursie i dokumenty do pobrania na stronie:
https://ckpit.poniatowa.pl/konkurs-piosenki-religijnej/

Print Friendly, PDF & Email