Gala Wolontariatu oraz Gala Darczyńców Caritas Archidiecezji Lubelskiej 15.01.2022

W sobotę, 15 stycznia 2022 r. odbędzie się doroczna Gala Caritas Archidiecezji Lubelskiej – Gala Wolontariatu oraz Gala Darczyńców – 2022. Rozpocznie się ona o godz. 11.30 w auli Domu Nadziei przy al. Unii Lubelskiej 15 w Lublinie.

W tym roku w Galę Caritas połączone zostały dwa wydarzenia – Gala Wolontariatu oraz Gala Darczyńców. Podczas spotkania chcemy docenić i podziękować wszystkim tym, którzy na przestrzeni 2021 r. stale nam pomagali angażując się w liczne akcje organizowane przez Caritas, ale także kreując własne, stale dbając o najbardziej potrzebujących.

Wzorem poprzednich lat, podczas Gali odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu dla Szkolnych Kół Caritas „4 x WY” oraz wręczenie statuetek Wolontariusz Roku, w tym roku przyznawanych dla wolontariuszy działających w Szkolnych Kołach Caritas, Parafialnych Zespołach Caritas oraz w placówkach prowadzonych przez Centralę Archidiecezjalną.

Wśród Darczyńców chcemy podziękować zarówno firmom, które przekazały nam jednorazowo duże darowizny, ale także osobom indywidualnym umożliwiającym nam systematyczne pomaganie dzięki ich comiesięcznym wpłatom czy parafiom mobilizującym się do organizacji zbiórki płodów rolnych.

Spotkanie będzie także okazja do podsumowania działań i zmian, jakie przyniósł Caritas Archidiecezji Lubelskiej rok 2021.

Print Friendly, PDF & Email