Festyn Rodzinny ?Wspólnota to ty i ja? na Poczekajce

festyn201520  czerwca (sobota) 2015 r. na ?Poczekajce? w pięknym ogrodzie Braci Kapucynów, odbędzie się Rodzinny Festyn  ?Wspólnota to ty i ja?. Organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii ?Poczekajka? oraz Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie. Przygotowano mnóstwo atrakcji. Miłośnicy sportów będą mogli pojeździć kładami, poćwiczyć w siłowni na wolnym powietrzu. Dla nieco młodszej młodzieży i dzieci zostały przygotowane liczne gry i zabawy sprawnościowe, zjeżdżalnie dmuchane, trampoliny, euro bangee a także będzie można wejść na ściankę wspinaczkową. Bedzie także znakowanie rowerów i Ogród św. Franciszka, gidzie będzie można pozyskać ciekae nagrody. Na najmłodszych zaś czeka kinder kraina a w niej wiele niespodzianek i zabaw, także przejażdżki na kucykach, malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.00 od uroczystego wręczenia nagród uczestnikom Rozgrywek o Puchar Niepokalanej „Poczekajka Cup2014”. Następnie swoje programy artystyczne zaprezentuje młodzież i dzieci ze szkół z terenu parafii. O godzinie 20.00 rozpocznie się koncert zespołu Magda Navarette & BalkanLatin Connection i wspólna zabawa przy muzyce bałkańskiej.

Dużą atrakcją dla wszystkich będą pokazy policji i straży pożarnej. Odbędą się również pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej. Przez cały czas trwania festynu nie zabraknie konkursów, turniejów a na zwycięzców i uczestników tych zabaw czekać będzie mnóstwo ciekawych nagród.

Wydarzenie zreralizowane jest przy wsparciu finansowemu Miasta Lublin.

Print Friendly, PDF & Email