Dzień Życia Konsekrowanego w archikatedrze lubelskiej – 2.02.2019

W sobotę 2 lutego 2019 roku po raz 23. obchodzić będziemy – ustanowiony przez papieża Jana Pawła II w 1997 roku – Dzień Życia Konsekrowanego. Obchodzony jest on corocznie w Święto Ofiarowania Pańskiego, stając się okazją do głębszej refleksji nad darem życia poświęconego Bogu.

SPOTKANIE OSÓB ŻYCIA KONSEKROWANEGO
W ARCHIKATEDRZE LUBELSKIEJ

W Dniu Życia Konsekrowanego, 2 lutego br., osoby życia konsekrowanego z archidiecezji lubelskiej spotykają się w archikatedrze, o godz. 14.00, na wspólnej modlitwie i uroczystej Eucharystii. Mszy św., która rozpocznie się o godz. 15.00, przewodniczył będzie abp Stanisław Budzik.

14.00 – Liturgia Godzin, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.00 – MSZA ŚWIĘTA

Na Dzień Życia Konsekrowanego przygotowany został List Komisji ds. Instytutów Życia Zakonnego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego KEP: W służbie wiary i powołania