Dzień skupienia dla młodzieży – 3.02.2018

Siostry Wynagrodzicielki Najświętszego Serca Jezusa z parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie zapraszają  w sobotę 3 lutego 2018 r.  od godz. 9.00 na kolejny z cyklu dni skupienia dla młodzieży – Poznaj Serce Boga. Spotkanie odbędzie się pod hasłem Poznacie Prawdę, a prawda was wyzwoli…”

Kochani, przed nami kolejne dni skupienia z cyklu „Poznaj Serce Boga”. Tym razem wsłuchamy się w słowa Jezusa „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli…”
Stali bywalcy wiedzą, że p. Kasia Krasnodębska poprowadzi warsztaty psychologiczne. Jak zwykle pewnie nas zaskoczy:)
Mszę Świętą i konferencję wygłosi tym razem nasz Przyjaciel – ks. dr hab. Antoni Nadbrzeżny.
W programie także stały punkt – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Nie może Was zabraknąć.

W programie przewidziana jest m.in. Msza Święta z konferencją ks. dra hab. Antoniego Nadbrzeżnego, warsztaty psychologiczne (p. Katarzyna Krasnodębska) oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

Szczegółowe informacje na facebooku –

Zapisywać się na facebooku: kliknij „Wezmę udział” lub przez e-mail: mlodziezwdrodze@gmail.com