Dzieło Biblijne Jana Pawła II – spotkania w maju

Biblia

SZKOŁA SŁOWA BOŻEGO W ARCHIKATEDRZE LUBELSKIEJ

Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej i Szkoła Formacji Duchowej zapraszają na wspólnotowe przeżywanie Lectio Divina w Archikatedrze Lubelskiej w Tygodniu Biblijnym w czwartek, 21 maja 2015 r. Medytacja na kanwie tekstu Ewangelii z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (J 20,19-23) rozpoczyna się o 19.45. Prowadzi ks. lic. Marcin Zieliński.

SPOTKANIE BIBLIJNE: JAN CHRZCICIEL ? WEZWANIE DO NAWRÓCENIA

W dniach 23-24 maja 2015 r. Ognisko Światła i Miłości w Kaliszanach i Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej organizuje spotkanie biblijne pt. ?Jan Chrzciciel ? wezwanie do nawrócenia?. Prowadzi: ks. prof. Mirosław Stanisław Wróbel.
Rozpoczęcie spotkania w Kaliszanach – w sobotę 23 maja o godz. 10.00. Zakończenie w niedzielę 24 maja po południu.
Informacje i zapisy: Ognisko Światła i Miłości w Kaliszanach ? tel. 81 828 50 08

W BLASKU I MOCY SŁOWA BOŻEGO – DUCHOWA LEKTURA BIBLII

Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Eucharystię oraz duchową lekturę Biblii ? we wtorek 26 maja 2015 r. o godz. 19.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie przy ul. Staszica 16. Temat: ?Droga do prawdziwego szczęścia ? „Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi? (Mt 5,8)”. Prowadzi ks. prof. Mirosław S. Wróbel.