Dziękczynienie za Świętego Jana Pawła II w Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie 9.03.2023

Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie (ul. Jana Pawła II 11) zaprasza 9 marca 2023 r. na Apel Jasnogórski o godzinie 21.00, a po nim Eucharystia dziękczynna za obecność w roku 1987, w tutejszej parafii, Świętego Jana Pawła II.

Będzie to zarazem dziękczynienie za dziedzictwo, które zostało nam przekazane przez Świętego Jana Pawła II dla całego świata, a szczególnie dla naszej Ojczyzny, ziemi lubelskiej i parafii.

Szczególna odpowiedzialność spoczywa na naszej parafii, gdzie Święty Jan Paweł II 9 czerwca 1987 roku sprawował Eucharystię dla ponad 1,5 mln wiernych i udzielił sakramentu prezbiteratu 50 kapłanom. Będziemy prosić, aby nikt nie niszczył dobrego imienia naszego papieża, do którego nieustannie się modlimy zarówno w naszej świątyni, jak również przy krzyżu papieskim, do którego codziennie przybywa wiele osób z prośbami i z podziękowaniem za otrzymane łaski.

ks. Tadeusz Pajurek, kustosz Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie

Parafia Świętej Rodziny w Lublinie – transmisja Mszy na żywo