Dziękczynienie Żywego Różańca za beatyfikację bł. Pauliny Jaricot 1.10.2022

Za niecały miesiąc odbędzie się w Archidiecezji Lubelskiej dziękczynienie za beatyfikację bł. Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca i Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. To wydarzenie jest okazją do wspólnego świętowania wszystkich wiernych naszej archidiecezji, a szczególnie członków Żywego Różańca i osób zainteresowanych tematyką misyjną.

Spotkanie odbędzie się w parafii Matki Bożej Różańcowej w Lublinie, 1 października br., czyli w pierwszą sobotę miesiąca i rozpocznie się o godz. 10.30.

W programie jest prelekcja o nowej Błogosławionej, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa oraz Msza św. o godz. 12.00.

Serdecznie zapraszają moderatorzy Żywego Różańca i Papieskich Dzieł Misyjnych wraz z Księdzem Proboszczem – Kustoszem Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej w Lublinie.